Nokia C21 Plus TPU bumper Aztec Paars


De Azteken leefden tussen 1200 en 1521 in het huidige Mexico. De mooie Aztec-patronen waar zij bekend om stonden, zien we nu nog op kleding, stoffen en tassen. Wie had toen kunnen bedenken dat we diezelfde prints honderden jaren later zelfs op een telefoonhoesje zouden vinden? Dit kleurrijke Aztec Purple-hoesje is perfect voor iedereen die een stukje geschiedenis bij zich wil dragen maar ook gewoon een mooi patroon op zijn hoesje wil. Dit vrolijke, kleurrijke ontwerp staat op een TPU bumper voor de Nokia C21 Plus. TPU is flexibel en onbreekbaar. Zo is je telefoon aan de achterkant en de randen heel goed beschermd. De case is aan de bovenkant bedrukt, de randen blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Paars , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632701060 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus Telefoonhoesje met Naam Boho Beach
Nokia C21 Plus TPU Hoesje Zwart Roze Vormen
Nokia C21 Plus TPU bumper Waves Green
Nokia C21 Plus Bumper Hoesje Donker Hout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































