Nokia C21 Plus TPU bumper Blokken


Heb jij vroeger oneindig met Lego gespeeld en lijkt het je leuk om een design hoesje met Blokken print voor je smartphone te hebben? Dan is dit je kans. We bieden namelijk een heel mooie Nokia C21 Plus TPU bumper met Lego aan, tegen een regelrechte spotprijs. Terwijl je er echt heel veel voor terug krijgt, zoals flexibiliteit. Het hoesje is zeer effectief en makkelijk overal mee naartoe te nemen. Lego heeft al twee keer de prijs speelgoed van de eeuw gewonnen. De naam Lego refereert inmiddels niet alleen aan de fabrikant zelf, maar is een soortnaam voor het speelgoed geworden. Dit geeft ook aan dat we niet twijfelen aan de populariteit van deze tpu case met Lego Print. De TPU hoes met lego is op maat gemaakt en is gemaakt van zeer elastisch materiaal. Het design staat alleen op de voorkant, de randen blijven doorzichtig.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632744241 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken Nokia C21 Plus Pink Purple Paint
Nokia C21 Plus TPU bumper Funky Retro
Nokia C21 Plus TPU bumper Blokken
Nokia C21 Plus Siliconen Case Koffiebonen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























