Nokia C21 Plus TPU bumper Waves Green


Dit groene design hoesje met groene golven is speciaal ontworpen voor jouw telefoon. We hebben een vleugje geel toegevoegd, zodat er sprake is van variatie. Dit Waves Green hoesje ziet er flitsend uit. Dat kan ook niet anders, als je weet dat we veel energie steken in het bedenken van originele designs. Een heel strak Nokia C21 Plus TPU bumper, met zeer veel opties. Past dit groene design hoesje met golven goed bij jou? Bestel het dan vandaag nog, tegen zeer lage kosten. Het design staat op een TPU case. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje met groene golven blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit hoesje past jouw telefoon altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632824707 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus TPU Siliconen Hoesje Marmer Bruin
Nokia C21 Plus TPU bumper Batik Rood
Nokia C21 Plus Silicone Back Cover Punk Rock
Nokia C21 Plus TPU Case Tulpen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































