Nokia C21 Plus TPU Hoesje Salamander Grey


Deze Nokia C21 Plus TPU Hoesje met salamanders tegen een grijze achtergrond is een zeer goede bescherming voor jouw smartphone. Dit komt vooral omdat deze Salamander Grey print op een tpu case staat. Dit is een zeer buigzaam hoesje, dat de telefoon vooral aan de achterkant en zijkanten beschermt. De bovenkant van de tpu case wordt bedrukt met deze schitterende salamander print. De zijkanten blijven doorzichtig. Salamanders leven op het land en in het water en zijn in Nederland en BelgiÃĢ vrij zeldzaam. Dit schitterende design hoesje met salamanders is tevens een zeldzaamheid, net als onze andere hoesjes met print.Â
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Beige |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632909848 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus TPU bumper Aztec Paars
Nokia C21 Plus Hoesje Nederland
Nokia C21 Plus Siliconen Hoesje met foto Vintage Auto
Nokia C21 Plus Siliconen Case Pink Macarons

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































