Nokia C21 Plus TPU Hoesje Sleeping Cats


Heb je zelf een kat, dan zou je een hoesje kunnen ontwerpen met daarop je favoriete huisdier. Maar je zou ook kunnen kiezen voor een Nokia C21 Plus TPU Hoesje met Sleeping Cats design. Na een jaar of tien kan een kat als bejaard worden beschouwd, maar dat geldt zeker niet voor dit smartphone hoesje. Dat is namelijk niet kapot te krijgen. De mooie roze kleur zal altijd scherp blijven en de slapende katten op dit hoesje zullen je altijd liefdevol aan blijven staren. Deze stevige case is niet alleen schattig, maar beschermt jouw telefoon ook zeer goed. Net als een kat zul jij spinnen bij de aanblik van dit telefoonhoesje. De TPU case met slapende katten beschermt je telefoon zeer goed. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | C21PTCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632063847 |
Vergelijkbare producten
Nokia C21 Plus TPU bumper Funky Retro
Nokia C21 Plus TPU bumper Blokken
Nokia C21 Plus Siliconen Case Koffiebonen
Nokia C21 Plus TPU Case Blossom Red

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































