Nokia X10 | Nokia X20 Book Cover Watermelons

Nokia X10 | Nokia X20 Book Cover ruimte voor 3 pasjes Watermelons
Watermeloenen zijn het perfecte zomerfruit en staan bekend als een echte dorstlesser. Daarnaast zien watermeloenen er ook vrolijk uit met het roze en groene contrast. Hierdoor staan ze erg leuk op deze Nokia X10 | Nokia X20 Book Cover. Vooral in de zomer is dit het ideale boekhoesje voor jou. Ook omdat dit telefoonhoesje jouw Nokia X10 | Nokia X20 veilig houdt tijdens al jouw zomerse avonturen. Op vakantie wil je jouw telefoon nog weleens laten vallen tijdens een wandeling in de bergen of op de tegels in het zwembad. In deze Book Cover is jouw telefoon dan alsnog veilig. Het magnetische lipje houdt het boekhoesje altijd goed dicht zodat alle zijden van de telefoon beschermd worden als je hem per ongeluk laat vallen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Groen , Wit |
| Artikelnummer: | X789GH12 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632730169 |
Vergelijkbare producten
Nokia X10 | X20 TPU Case Lovely Flowers
Nokia X10 | X20 TPU bumper Blokken
Hoesje maken Nokia X10 | X20 Watercolor Dark
Nokia X10 | X20 Bumper Hoesje Tree Trunk

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































