Nokia X30 Flip Cover Wereldkaart


Nokia X30 Flip Cover met pasjes Wereldkaart
Als je geïnteresseerd bent in deze Flip Cover met een wereldkaart, dan houd je waarschijnlijk wel van reizen. Een goed werkende telefoon tijdens jouw reis of vakantie is natuurlijk erg belangrijk. Wanneer je gaat reizen zonder beschermend telefoonhoesje, kan je hem per ongeluk kapot laten vallen, met alle gevolgen van dien. Je kunt niet meer communiceren met het thuisfront en je kunt jouw reis niet meer vastleggen. Dit alles is heel onhandig en dus kun je maar beter een stevig telefoonhoesje om jouw Nokia X30 plaatsen. Deze bookcase biedt de bescherming die je nodig hebt en wordt aan alle zijdes beschermd, dus jouw telefoon zal altijd blijven werken tijdens het reizen. Bovendien laat het hoesje ook nog zien dat je echt van reizen houdt, zo maak je meteen meer vrienden tijdens jouw wereldreizen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Geel , Bruin |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632929167 |
Vergelijkbare producten
Anti Shock Case Nokia X30 Barok Flower
Nokia X30 Anti-Shock Hoesje Marmer Oranje
Nokia X30 Case Anti-shock Olifanten
Nokia X30 Stevig Bumper Hoesje Cheeky Cow

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































