Nokia X30 Hoesje Leaves


Nokia X30 Hoesje met ruimte voor pasjes Leaves
Door het patroon van groene bladeren heeft dit Hoesje een frisse uitstraling. De kleuren lichtgroen in combinatie met wit zorgen samen voor een fris en rustig geheel. Maar dit telefoonhoesje, met ruimte voor pasjes, heeft meer dan een leuk design. Het is ook een heel handig hoesje. Je kunt er namelijk 3 pasjes in kwijt, zodat jij al jouw belangrijkste pasjes altijd bij hebt. Hiernaast biedt deze bookcase door zijn design bescherming aan alle zijdes van je Nokia X30. Mocht je nou wel graag een hoesje met bladeren willen? Maar is het standaard design niet helemaal jouw smaak? Stuur dan je eigen foto in, zodat wij deze op jouw hoesje kunnen drukken. Dan heb je pas echt een uniek telefoonhoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632906816 |
Vergelijkbare producten

Case Anti-shock voor Nokia X30 Konijntjes
Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Konijntjes
Book Case voor Nokia X30 Regenboog

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































