Nokia X30 Telefoon Hoesje Army Light


Nokia X30 Telefoonhoesje met pasjes Army Light
Camouflage prints worden in het leger natuurlijk gebruikt om niet op te vallen, maar dit geldt zeker niet voor dit Telefoon Hoesje. De camouflage print op dit Nokia X30 hoesje laat je opvallen, omdat het er stoer uitziet. En zelfs als dit voor jou allemaal niet belangrijk is, dan is het alsnog een handig en stevig telefoonhoesje. Het TPU en het kunstleer zullen jouw telefoon goed beschermen tijdens een val. Ook kun je er een aantal pasjes en wat briefgeld in kwijt, wat natuurlijk ontzettend handig is. Zo hoef je jouw portemonnee niet altijd bij je te hebben, alles wat je nodig hebt kan in jouw nieuwe telefoonhoesje!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Groen , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632710512 |
Vergelijkbare producten
Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Vlinder
Hoesje Nokia X30 Watercolor Tiger
Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Witte Kat

Nokia X30 Flip Cover Wereldkaart

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































