Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Flamingo


Nokia X30 Telefoonhoesje met magnetische sluitclip Flamingo
Een hoesje met flamingoâs erop doet je natuurlijk denken aan tropische zomers. Dit Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes brengt jou direct in zomerse sferen. Het is ook het perfecte hoesje om mee te nemen op vakantie. Doordat dit hoesje goed opvalt, zal je het veel minder snel kwijtraken. Omdat je er een aantal pasjes en wat briefgeld in kwijt kunt, zullen jouw bezittingen veilig blijven tijdens jouw welverdiende vakantie. Als jij op zoek bent naar een nieuw hoesje voor jouw vakantie, hoef je niet meer verder te zoeken. Dit is het telefoonhoesje met ruimte voor pasjes waar je naar opzoek was.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Roze |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632916235 |
Vergelijkbare producten

Case Anti-shock voor Nokia X30 IJsvogel
Hoesje voor Nokia X30 Flowers Blue
Shockproof Case voor Nokia X30 Regenboog

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































