Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Panda


Nokia X30 Telefoonhoesje met magnetische sluitclip Panda
Pandaâs worden met uitsterven bedreigd, wat natuurlijk ontzettend zonde is aangezien het mooie en aandoenlijke dieren zijn. Gelukkig kan jij er nog wel van genieten door een telefoonhoesje met een print van pandaâs erop aan te schaffen. Alle zijdes van deze Telefoonhoesje met Pasjes zijn bedrukt met de mooie panda. Zelfs het afsluitlipje is bedrukt. En dit wordt allemaal uitgevoerd met duurzame inkt, zo draag je met het aanschaffen van dit telefoonhoesje ook nog bij aan het milieu en de leefomgeving van pandaâs. Het hoesje met pandaâs is opvallend en je zal er zeker de aandacht mee trekken!
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | NX30BHW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632474322 |
Vergelijkbare producten

Telefoonhoesje met Pasjes voor Nokia X30 Vlinder
Hoesje Nokia X30 Watercolor Tiger
Nokia X30 Telefoonhoesje met Pasjes Witte Kat

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































