OnePlus 7T TPU Hoesje Abstract Green Blue

Dit kleurrijke design hoesje is een zeer opvallende bescherming voor jouw smartphone. Mensen zien je van ver aankomen wandelen als je dit hoesje om je telefoon hebt zitten. De case beschikt over ongelooflijk veel kleuren: groen, blauw, paars, blauw, bruin en ga zo maar door. Ze hebben gemeenschappelijk dat ze allemaal zeer fel zijn en op een zeer kunstzinnige manier door elkaar zijn gebruikt. Jouw OnePlus 7T krijgt zeker kleur als je dit hoesje koopt. Het ziet er zeer hip en trendy uit. Zeker een case waar met bewondering naar gekeken zal worden. Het design Abstract Green Blue staat op een TPU case. Dit TPU Hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Blauw |
| Artikelnummer: | OP7THT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091821873 |
Vergelijkbare producten
OnePlus 7T TPU bumper Feathers Color
OnePlus 7T Silicone Back Cover Vuurwerk
OnePlus 7T Telefoonhoesje met Naam Boho Text
Hoesje maken OnePlus 7T Painting Grey

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























