OnePlus Nord CE 2 5G Flip Style Cover Fruits


Een fris, fruitig en vrolijk hoesje, deze case met afbeeldingen van aardbeien, ananassen, appels, sinaasappels en citroenen. Minstens twee stuks fruit per dag wordt aanbevolen als dagelijkse hoeveelheid voor de mens. Dit verkleint de kans op allerlei ziekten. Dus met het aantal stukken fruit op de OnePlus Nord CE 2 5G Flip Style Cover zou je wel een maandje zoet moeten zijn. Met het hoesje zelf kun je je hele leven doen, dit is namelijk niet stuk te krijgen. Dit komt door het sterke en flexibele materiaal waarvan het gemaakt is. De vrolijk stemmende case het desing Fruits maakt jouw telefoon dus zeer duurzaam. Zorg ervoor dat jouw smartphone gezond blijft en kies voor dit hoesje met frivool fruit. Een stand case met fruit beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje met fruit wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Geel , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | NCEII5G22 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632778185 |
Vergelijkbare producten

OnePlus Nord CE 2 Hoesje Leaves
OnePlus Nord CE 2 5G Smart Cover Purple Flower
OnePlus Nord CE 2 5G Hoesje met Magneet Army Light
TPU Hoesje voor OnePlus Nord CE 2 5G Vlinder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























