OPPO A54 5G | A74 5G | A93 5G Telefoon Hoesje Geruit Rood


OPPO A54 5G | A74 5G | A93 5G Hoesje met ruimte voor 3 pasjes Geruit Rood
Het design van dit Telefoon Hoesje is erg minimalistisch, strak en toch weer opvallend en krachtig. Het rood op het zwart geeft een mooi contrast en is niet overheersend. Voor een lage prijs kan jij dit design telefoonhoesje in bezit krijgen. Bovendien is het hoesje aan alle zijdes bedrukt, inclusief het sluitlipje. Ook is het mogelijk om dit hoesje verder te personaliseren. Zo kun je jouw naam of een quote toevoegen en is het mogelijk om eigen fotoâs toe te voegen om dit telefoon hoesje nog kunstzinniger te maken. Je kunt deze bookcase als een soort van canvas zien, waar je zelf iets artistieks van kunt maken.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Rood |
| Artikelnummer: | OPA545G2121 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632720108 |
Vergelijkbare producten
OPPO A54 5G | A74 5G | A93 5G Book Wallet Case Old Wood
OPPO A54 5G | A74 5G | A93 5G Hoesje maken Kat
OPPO A54 5G | A74 5G | A93 5G Magnet Case Cow
OPPO A54 5G | A74 5G | A93 5G Hoesje Cirkels en Vlinders

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































