OPPO A74 4G TPU Case White Flowers

De White Flowers op deze OPPO A74 4G TPU Case geven jouw smartphone een zeer fleurig uiterlijk. Je wordt er ook meteen een stuk rustiger van als je aan het werk bent. Valt de telefoon een keer op de grond, dan zal er dankzij de tpu case met witte bloemen geen schade ontstaan. Zeker niet als je er een screenprotector bij hebt gekocht. Onze tpu hoesjes met witte bloemen zien er zeer prettig uit en zijn heel praktisch, getuige onder meer het flexibele materiaal. Alleen de achterkant van de tpu case wordt bedrukt met witte bloemen. Op deze tpu case kun je trouwens ook je eigen ontwerp zetten. In een paar simpele stappen maak je zelf een design hoesje met daarop jouw favoriete bloemen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | OPA744G21 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632717009 |
Vergelijkbare producten
OPPO A74 4G Telefoonhoesje met Naam Avocado Singing
OPPO A74 4G TPU Hoesje Hondjes

OPPO A74 4G Hoesje Purple Flower
OPPO A74 4G Hoesje Cirkels en Vlinders

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























