OPPO A91 | Reno3 Wallet Case met Pasjes Popart Princess

Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je OPPO A91 | Reno3? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Popart Princess design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Wallet Case met Pasjes en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Meerkleurig , Transparant |
| Artikelnummer: | OPA91PO |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215648621 |
Vergelijkbare producten
OPPO Reno3 | A91 Design Case Flowers Pink DTMP
OPPO Reno3 | A91 Smart Cover Gouden Bloemen
OPPO Reno3 | A91 Hoesje maken Roofdieren
Bookcase OPPO Reno3 | A91 Tulips

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































