OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Hoesje Swirl Pink


Dit mooie OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Hoesje met Swirl Pink is een geweldige en duurzame bescherming voor jouw smartphone. De kleuren zijn zeer subtiel op het hoesje gezet en worden op alle zijden van de case bedrukt. Dit drukwerk doen we in eigen beheer, zodat het roze en het zwart ook uitstekend tot zijn recht komen op het boekhoesje. Een boekhoesje is perfect op maat gemaakt en heeft verschillende vakjes voor pasjes en briefgeld. Daarnaast is het lipje aan de buitenkant zeer veilig. De case sluit perfect af. De houder aan de binnenzijde is van tpu en is doorzichtig. Ook het lipje aan de buitenzijde wordt in roze met zwart bedrukt. Nergens tref je een hoesje met deze kleuren aan dat zo goed past bij jouw smartphone.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Roze |
| Artikelnummer: | RENO6PRO21 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632719164 |
Vergelijkbare producten
OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Bookstyle Case Nederland
OPPO Reno 6 Pro Plus 5G TPU Case Flower Blue
OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Book Style Case Donker Hout
OPPO Reno 6 Pro Plus 5G Book Cover Waterval

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































