OPPO Reno6 5G Hoesje maken Bird Flowers


Verspreid over de hele wereld leven 19 soorten ooievaars. De spanwijdte â dat is de afstand van vleugeltip tot vleugeltip â van een volwassen ooievaar kan 2.50 meter bedragen. De gebieden waarin de ooievaar broedt, liggen in heel Europa, het Midden-Oosten, West- en Centraal-AziÃĢ en Noordwest-Afrika. Het ideale leefgebied van de ooievaar is een half open tot open landschap met veel afwisseling in grondgebruik en begroeiing. De begroeiing op dit design hoesje, in allerlei verschillende kleuren, zal niet alleen voor de ooievaars fraai zijn. Jij zult er zelf ook heel vrolijk van worden. Het in het oog springende design staat op een Hoesje maken. Deze case beschermt jouw OPPO Reno6 5G aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU. Alle zijden van de stand case worden bedrukt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | RENO65G2021 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632133441 |
Vergelijkbare producten
OPPO Reno6 5G Zelf Hoesje Maken met Foto's
OPPO Reno6 5G Zelf Hoesje Maken met Foto's
Telefoon Hoesje OPPO Reno6 5G Book Case Zwart met Pasjeshouder
Hoesje OPPO Reno6 5G Book Cover Wit met Pasjeshouder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























