OPPO Reno8 Pro Telefoonhoesje met Naam Cactus Poo


De cactus is leuk, hip en makkelijk te verzorgen. Maar wie denkt dat hij helemaal zonder aandacht kan, heeft het mis. Op dat moment komt hij in opstand, zoals op dit grappige design hoesje met cactus te zien is. Deze Telefoonhoesje met Naam met Cactus Poo design is van alle markten thuis. Het is een zeer veilig maar ook prachtig en praktisch hoesje. Dat bewijzen het flexibele en schokabsoberende materiaal en het lichte gewicht. De meeste cactussen komen uit Amerika. Daar groeien ze in hun natuurlijke omgeving, de woestijn en steppen. Maar ze groeien ook in tropische regenwouden. Dit geeft aan dat de cactus een plant is die zich makkelijk aanpast. Dat geldt dus helaas niet voor de cactus op dit tpu hoesje, maar jouw OPPO Reno8 Pro is wel goed beschermd. Valt de telefoon op de grond, dan beschermen de opstaande randen van de case het touchscreen. Alleen de bovenkant van dit hoesje wordt bedrukt met de geinige kaktus. De zijkanten van de TPU case blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig , Transparant |
| Artikelnummer: | PR8TH |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632730831 |
Vergelijkbare producten
Stand Case Hoesje Maken voor de OPPO Reno8 Pro
Book Cover Hoesje Maken voor de OPPO Reno8 Pro
TPU Back Cover Hoesje Maken voor de OPPO Reno8 Pro
TPU Back Cover Hoesje voor de OPPO Reno8 Pro Transparant

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.





























