OPPO Reno8 T 5G Hoesje maken Vissen


Dit kleurrijke hoesje met tropische Vissen is een ware eyecatcher. Als je aan het duiken bent en je treft een school aan met dit soort opvallende vissen, dan heb je een geweldige ervaring. Maar je hoeft er eigenlijk niet per se het water voor in te duiken. Want wij hebben een schitterende verzameling vissen op dit design hoesje gezet. Met onze zeer geavanceerde printer zetten we de afbeelding van vissen op alle zijden van de OPPO Reno8 T 5G Hoesje maken. De case heeft aan de binnenkant een vakje waarin je jouw creditcard of ander pasje kwijt kunt. Ga je een dagje vissen, dan hoef je de portemonnee dus ook niet op zak te hebben. Verder is je telefoon natuurlijk maximaal beschermd met deze stand case met print van tropische vissen. De houder aan de binnenzijde van het design hoesje met vissen print is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | R8T5GSTW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995806310 |
Vergelijkbare producten
OPPO Reno8 T 5G TPU Case Bosje Bloemen
OPPO Reno8 T 5G Flip Style Cover Macarons
Silicone Back Case OPPO Reno8 T 5G Skull Eyes
Telefoonhoesje met Pasjes voor OPPO Reno8 T 5G Vlinder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































