Poco F3 | Xiaomi Mi 11i Telefoon Hoesje Waves Blue


Zeer cool, dit hoesje met vooral blauwe kleuren, die in een golvende beweging jouw telefoon van een mooie uitstraling voorzien. Tijdens een zonnige vakantie aan zee is jouw smartphone perfect beschermd met dit telefoonhoesje. Het design Waves Blue van dit smartphone hoesje doet lichtjes denken aan een lolly, waarmee je een klein kind zeer blij maakt. Jouw Poco F3 | Xiaomi Mi 11i zal er ook zeer vrolijk uitzien samen met dit design hoesje. De witte en grijze kleuren staan in mooi contrast met het blauw, waardoor de uitstraling van deze accessoire zeer mooi is. Ook voor andere kleuren kun je natuurlijk uitstekend terecht in ons assortiment. Het design staat op een boekhoesje. Dit Telefoon Hoesje beschermt jouw telefoon aan alle zijden en beschikt over verschillende opbergvakjes voor pasjes en briefgeld. De case sluit perfect af met het lipje aan de buitenkant. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | PF3BCZ8 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632126474 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Mi 11i | Poco F3 Smart Cover Flowers
Xiaomi Mi 11i | Poco F3 Magnet Case Cat Color
Poco F3 | Xiaomi Mi 11i Leuk Hoesje Boho Beach
Mobiel BookCase Xiaomi Mi 11i | Poco F3 Skulls Angel

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































