Poco X4 Pro 5G Hippe Standcase Liefde - Origineel Romantisch Cadeau


Mensen koesteren momenteel een enorme liefde voor hun smartphone. Ze tonen in veel gevallen zelfs meer genegenheid voor hun telefoon dan voor hun partner. Dag en nacht voelen we ons verbonden met onze smartphone. Vandaar dat je het apparaat ook goed moet beschermen. De beste manier om dat te doen is met een stand case. We hebben op een Poco X4 Pro 5G Hippe Standcase de Liefde afgebeeld. Hoe toepasselijk. Dit hoesje met print over liefde wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde en heeft 1 vakje voor een pasje of briefgeld. Erg handig dus. Daar komt bij dat jouw smartphone volledig bescherming geniet. Alle zijden worden bedrukt met de liefdevolle print. Dit hoesje met een fraai symbool van liefde heeft aan de binnenzijde een houder van TPU. Ook heeft de case een standaard.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood |
| Artikelnummer: | POCOX42022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632138910 |
Vergelijkbare producten
Xiaomi Poco X4 Pro 5G Hoesje Cracks Blue
Bookcase Poco X4 Pro 5G Painting Blue
Xiaomi Poco X4 Pro 5G Leuk Hoesje Cat Color
Xiaomi Poco X4 Pro 5G Flip Cover Vrijheidsbeeld

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































