Samsung Galaxy A03S Uniek TPU Case Blossom White


Witte bloemen staan voor puurheid, frisheid, helderheid en eenvoud. Geen wonder dus dat ze al heel lang populair zijn en ook prachtig staan op een telefoonhoesje. Niet iedereen houdt immers van kleurrijke designs. Toch graag bloemetjes op je TPU Case maar zonder bonte kleuren? Dan is dit hoesje voor de Samsung Galaxy A03S perfect voor jou. TPU is flexibel en heel erg sterk. Zo is je telefoon aan de achterkant en de randen heel goed beschermd. De case is aan de bovenkant bedrukt, de randen blijven transparant. Het TPU-hoesje is perfect te combineren met een screenprotector, zo zijn je telefoon en je beeldscherm altijd goed beschermd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | SA03S2021 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632723253 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A03S TPU Hoesje Vissen
Samsung Galaxy A03s Hoesje maken Vlinders
Samsung Galaxy A03s Book Case Stars
Samsung Galaxy A03S TPU Case White Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































