Samsung Galaxy A13 (5G) | Samsung Galaxy A04s Hoesje maken Uil


Deze Samsung Galaxy A13 (5G) | Samsung Galaxy A04s Hoesje maken met uil is iets voor de nachtbrakers onder ons. De uil is bij uitstek een vogel die in de nachtelijke uren actief is. Ben jij ook iemand die dan tot leven komt, dan is deze stand case met uil echt iets voor jou. Als je tot in de late uurtjes op stap bent, komt het goed uit dat jouw smartphone aan alle kanten goed is beschermd met deze stand case met uil. De case met uil heeft een magnetische sluiting aan de binnenkant, waardoor de hoes niet openklapt als die uit je handen valt. Jouw creditcard of pinpas heb je als het goed is veilig opgeborgen in het vakje aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde van de case met print van uil is van het flexibele TPU. De wat stoerdere types hebben veel baat bij deze stand case met uilen in felle kleuren.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs , Zwart , Oranje |
| Artikelnummer: | SGA135G2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632135872 |
Vergelijkbare producten
Back Cover Telefoonhoesje Samsung Galaxy A13 5G | A04s Zwart/wit
Samsung Galaxy A13 (5G) | Samsung Galaxy A04s Hoesje maken Zwarte Kat
Samsung Galaxy A13 (5G) | Samsung Galaxy A04s Hoesje maken Witte Kat
Samsung Galaxy A13 5G | A04s Hoesje Avocado Singing

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































