Samsung Galaxy A21s Hoesje maken Sleeping Cats


Heb je zelf een kat, dan zou je een hoesje kunnen ontwerpen met daarop je favoriete huisdier. Maar je zou ook kunnen kiezen voor een Samsung Galaxy A21s Hoesje maken met Sleeping Cats design. Na een jaar of tien kan een kat als bejaard worden beschouwd, maar dat geldt zeker niet voor dit smartphone hoesje. Dat is namelijk niet kapot te krijgen. De mooie roze kleur zal altijd scherp blijven en de slapende katten op dit hoesje zullen je altijd liefdevol aan blijven staren. Deze stevige case is niet alleen schattig, maar beschermt jouw telefoon ook zeer goed. Net als een kat zul jij spinnen bij de aanblik van dit telefoonhoesje. Deze stand case met slapende katten beschermt jouw telefoon aan alle kanten en beschikt over een 1 opbergvakje en een speciale standaard. Het hoesje wordt afgesloten met een magneet aan de binnenzijde. De houder aan de binnenzijde is van TPU.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose |
| Artikelnummer: | SAMA21SW |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215500349 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A21s TPU Hoesje Stars
Samsung Galaxy A21s Leuk Hoesje Valentine
Hoesje Samsung Galaxy A21s Tulips
Samsung Galaxy A21s Hoesje met Magneet Army Dark

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































