Samsung Galaxy A21s TPU Hoesje Polygon Dark


Ben je een liefhebber van abstracte hoesjes? Dan zit je met dit fraaie telefoonhoesje met Polygon Dark design voor je Samsung Galaxy A21s zeker goed. Het ontwerp springt in het oog door de naadloos op elkaar aansluitende veelhoeken â beter bekend als polygonen. Door hun asymmetrische karakter krijgt het TPU Hoesje een bijzondere uitstraling en wordt je blik ernaartoe gezogen als door het beste abstracte schilderij. Het trendy uiterlijk en de warme kleuren zorgen ervoor dat het hoesje aansluit op vrijwel elke smaak en situatie. Het design staat op een TPU case. Dit hoesje wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | SA21S2020 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215031935 |
Vergelijkbare producten
Hoesje Samsung Galaxy A21s Tulips
Samsung Galaxy A21s Hoesje met Magneet Army Dark
Hoesje maken voor Samsung Galaxy A21s Vintage Pauwen
Samsung Galaxy A21s Bumper Hoesje Avocado Singing

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































