Samsung Galaxy A36 Telefoonhoesje met Pasjes Zwarte Kat

Samsung Galaxy A36 Telefoonhoesje sluit met magnetische sluitclip Design Zwarte Kat
Zwarte katten zijn bijzonder innemende dieren, die een gevoel van mysterie om zich heen dragen, vandaar dat ze op zeer prominente wijze op dit design Telefoonhoesje met Pasjes staan. Hiermee valt dit design hoesje goed op en moet je zelfvertrouwen hebben om deze bij je te dragen. Dit Samsung Galaxy A36 hoesje is behalve bijzonder ook erg handig en sterk. Het TPU aan de binnenkant en het leer aan de buitenkant houden jouw telefoon intact wanneer je hem op de grond zou laten vallen. Bovendien kun je in dit hoesje wel 3 pasjes kwijt, zodat jij al jouw belangrijke bezittingen op dezelfde plek kunt bewaren. Op deze manier raak je jouw pasjes minder snel kwijt en heb je alles bij de hand. Mocht je nu wel een zwarte kat op jouw bookcase willen hebben, maar deze te heftig vinden, dan bieden wij de mogelijkheid om een hoesje te personaliseren met eigen fotoâs.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | A35212025 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995539836 |
Vergelijkbare producten
Smart Cover voor Samsung Galaxy A56 | A36 Dark Flowers
Samsung Galaxy A56 | A36 Hoesje met Magneet Aztec
Samsung Galaxy A56 | A36 Smart Cover Leaves
Samsung Galaxy A56 | A36 Book Wallet Case Steigerhout

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























