Samsung Galaxy A41 Hoesje Beige Flowers


Samsung Galaxy A41 Hoesje met ruimte voor 3 pasjes Beige Flowers
Dit design hoesje straalt ware luxe uit. De combinatie van een donkerblauwe achtergrond met de afbeeldingen van Beige bloemen laat de bookcase er koninklijk uitzien. Toch betaal je voor dit design hoesje erg weinig. Echter doet dit niet af aan de kwaliteit. Het TPU en kunstleer beschermen jouw Samsung Galaxy A41 erg goed. Dus als je op zoek bent naar een hoesje wat jouw Samsung Galaxy A41 extra status geeft, dan is dit het juiste design. Dit hoesje beschikt daarnaast ook nog over ruimte voor twee ÃĄ drie pasjes en wat briefgeld. Zo hoef je niet steeds je portemonnee mee te nemen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Beige , Groen , Meerkleurig |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215268119 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A41 TPU Hoesje Koeienvlekken
Samsung Galaxy A41 Hoesje Palm Leaves
Samsung Galaxy A41 Telefoon Hoesje Geruit Rood
Bookcase Samsung Galaxy A41 Boat

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































