Samsung Galaxy A53 5G TPU Case Dogwood Flowers

Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy A53 5G? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Dogwood Flowers design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een TPU Case en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen |
| Artikelnummer: | GA53SHF |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632699213 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A53 Book Style Case Tree Trunk
Back Cover Samsung Galaxy A53 5G Painting Blue
Samsung Galaxy A53 5G Stevig Bumper Hoesje Boho Text
Samsung Galaxy A53 Stevig Bumper Hoesje Avocado Singing

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































