Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Telefoonhoesje met Naam Merel


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Merel design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Telefoonhoesje met Naam en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Transparant , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | J717TWQ |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 56 g |
| EAN: | 8720091607118 |
Vergelijkbare producten
Silicone Back Case Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Punk Geel
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU Case Orchidee Groen
Hoesje maken Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Painting Grey
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Telefoonhoesje met Naam Baby Beer

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























