Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU bumper Aztec


Voor de mensen die een beetje artistiek zijn, kunnen we een onderscheidende Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro TPU bumper bedrukken met kleuren in een soort retro stijl. Je krijgt bijna een beetje een nostalgisch gevoel bij dit kunstzinnige design hoesje. De opdruk Aztec komt op de bovenzijde van de TPU case te staan, die zeer flexibel en praktisch is. Dit leuke hoesje in verschillende kleuren gaat nooit verloren en is net zo duurzaam als het gave patroon. De print wordt in ons eigen magazijn bedrukt. De case heeft alle nodige uitsparingen, zodat je alle knoppen en poorten simpel kunt bedienen. Het smartphonehoesje beschermt jouw telefoon vooral aan de achterzijde en zijkanten. Deze zijkanten worden overigens niet bedrukt. Met dit leuke hoesje in opvallende kleuren oogt jouw smartphone zeer modern maar grijp je toch een beetje terug naar het verleden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | J717TWQ |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 56 g |
| EAN: | 8718894514368 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy J7 2017 TPU Hoesje maken met foto's | naam...
Samsung Galaxy J7 2017 TPU Hoesje Transparant
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Telefoonhoesje met Naam Avocado Singing
Samsung Galaxy J7 2017 | J7 Pro Telefoonhoesje met Naam Cactus Poo

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



























