Samsung Galaxy M13 | M23 Telefoonhoesje met Naam Gorilla


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy M13 | M23? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Gorilla design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Telefoonhoesje met Naam en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je telefoon. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Bruin |
| Artikelnummer: | M1323TCT |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632232274 |
Vergelijkbare producten
Hoesje maken Samsung Galaxy M13 | M23 Boat
Samsung Galaxy M13 4G | M23 Doorzichtige Silicone Hoesje Emoji
Samsung Galaxy M13 4G | M23 Case Anti-shock Koeienvlekken
Samsung Galaxy M13 | M23 TPU Case Lovely Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































