Samsung Galaxy M30s | M21 Flip Style Cover Druiven

Druiven worden ook wel de âkoningin van het fruitâ genoemd. Dus komen ze uiteraard aan bod in ons assortiment design hoesjes. Een Samsung Galaxy M30s | M21 Flip Style Cover met een tros blauwe druiven maakt je ontzettend trots. Juist omdat het zo goed past bij jouw smartphone. Doordat er veel verschillende soorten druiven bestaan - groene, rode en zelfs zwarte - is het aanbod ontzettend groot. Ons aanbod stand cases met blauwe druiven is ook zeer groot, je zult niet snel achter het net vissen. Het stand hoesje met druiven design heeft een vakje aan de binnenzijde, waarin je jouw rijbewijs of je creditcard kunt stoppen. Dit leuke stand hoesje met blauwe druiven wordt aan de binnenzijde afgesloten met een magneet. Verder klemt de tpu houder aan de binnenzijde perfect om jouw telefoon. Ben je op zoek naar hoesjes met ander fruit erop? Je komt aan je trekken als je ons assortiment design hoesjes bekijkt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Groen , Paars |
| Artikelnummer: | SAM30S21 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215150582 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy M30s | M21 Standcase Groot-BrittanniÃĢ
Samsung Galaxy M30s | M21 Magnet Case Cat Color
Samsung Galaxy M21 | M30s Telefoon Hoesje Hearts
Samsung Galaxy M21 | M30s Hoesje Orchidee Groen

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































