Samsung Galaxy S20 Ultra Bookcase Beton Print


Dit stoere design is perfect voor iedereen die niet van tierlantijntjes houdt. Beton is een stoer materiaal dat tegenwoordig helemaal hip is in industriÃĢle interieurs. Maar ook op accessoires en nu dus ook op telefoonhoesjes is het helemaal on trend. Het hoesje heeft een realistische betonlook. Dit ontwerp staat op een Bookcase voor de Samsung Galaxy S20 Ultra. Een boekhoesje is perfect voor iedereen die niet graag allerlei losse dingen meesleept. Met dit hoesje heb je namelijk je belangrijkste bezittingen bij de hand. Binnenin zit namelijk een pasjeshouder voor twee pasjes. Daar bewaar je je belangrijkste (bank)passen in of je briefgeld. Super handig en daarnaast erg mooi. En bovenal is je telefoon met dit beton-ontwerp goed beschermd tegen krassen en beschadigingen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Grijs |
| Artikelnummer: | S20UBDD |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720215434774 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S20 Ultra Hoesje met Magneet Franse Lelie
Samsung Galaxy S20 Ultra TPU bumper Emoji
Samsung Galaxy S20 Ultra Book Wallet Case Wood Concrete
Telefoonhoesje met Naam Samsung Galaxy S20 Ultra Angel Skull Rood

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































