Samsung Galaxy S21 FE Hoesje Leaves Blue


Samsung Galaxy S21 FE Hoesje met magnetische lipje als sluiting Leaves Blue
De donkerblauwe bladeren op de witte achterkant van dit hoesje zorgen voor een mooi en interessant design. Bovendien laat het zien dat jij je goed verbonden voelt met de natuur. Dit blijkt ook weer uit het feit dat dit een erg duurzaam telefoonhoesje is. Het Samsung Galaxy S21 FE Hoesje is gemaakt van TPU en kunstleer. De combinatie hiervan houdt jouw telefoon veilig en gaat erg lang mee. Onze telefoonhoesjes kunnen lang meegaan, wat jouw geld bespaart en ook afval bespaart. Zo is het goed voor het milieu en voor jouw portemonnee. Dan hebben we het nog niet gehad over de duurzame inkt die wordt gebruikt om de bookcase aan alle kanten te bedrukken, wat ook weer bijdraagt aan het milieu.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Blauw |
| Artikelnummer: | S21FEBC |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632134752 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S21 FE Hoesje maken Bird Flowers
Samsung Galaxy S21FE TPU Case Butterfly Roses
Samsung Galaxy S21 FE Telefoonhoesje met Pasjes Leeuw
Samsung Galaxy S21FE TPU Hoesje Bird Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































