Samsung Galaxy S21FE TPU Hoesje Panda


Ons design hoesje met afbeelding van een Panda is momenteel bijzonder populair. Wij denken te weten waarom dit zo is. De panda wordt door de bolle vorm van het gezicht in combinatie met de 'grote' zwarte ogen beschouwd als aandoenlijk en aaibaar. Dit maakt deze tpu case zeer geliefd onder zeer veel smartphonegebruikers. Een Samsung Galaxy S21FE TPU Hoesje met panda is een zeer effectieve en handige bescherming van de smartphone. De achterzijde van de case wordt volledig bedrukt met panda, terwijl de zijkanten doorzichtig blijven. Wij zijn ervan overtuigd dat jij jezelf populair maakt met dit hoesje, waardoor je weinig pandapunten zult scoren. De flexibele tpu case is gemaakt van onbreekbaar en buigzaam materiaal, dat verreweg de meeste schokken en stoten probleemloos opvangt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Zwart , Wit |
| Artikelnummer: | S21FE21 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632711021 |
Vergelijkbare producten
Hoesje Samsung Galaxy S21 FE Tulips
Samsung Galaxy S21 FE Hoesje Retro
Samsung Galaxy S21 FE Bookcase Marble Pink - Origineel Cadeau Vriendin
Samsung Galaxy S21 FE Hoesje maken Leopard

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.


































