Samsung Galaxy S22 Plus Book Cover Ananas


Samsung Galaxy S22 Plus Bookcover met pasjes Ananas
De ananas is hÊt fruit dat staat voor de zomer en vrolijkheid. Je wordt direct vrolijk wanneer je naar dit telefoonhoesje voor jouw Samsung Galaxy S22 Plus kijkt. Bovendien zijn deze ananassen niet geel maar roze, rood en groen. Hierdoor wordt het ook nog eens een kunstzinnig telefoon hoesje. Maar dit hoesje is niet alleen maar mooi, het beschermt jouw telefoon ook ontzettend goed. Wanneer jouw telefoon een keer op de grond valt, zal deze Book Cover jouw telefoon aan alle kanten beschermen tegen schade. Ook kun je jouw pasjes bewaren in dit hoesje. Er passen wel 2 ÃĄ 3 pasjes Ên briefgeld in. Al jouw belangrijkste pasjes moeten hier dus wel in passen.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rose , Groen , Beige |
| Artikelnummer: | SGBCP2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632709769 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S22 Plus Smart Cover Bosje Bloemen
Samsung Galaxy S22 Plus Back Case Geruit
Samsung Galaxy S22 Plus Hoesje Cirkels en Vlinders
Samsung Galaxy S22 Plus Telefoonhoesje met Pasjes Zebra

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.

































