Samsung Galaxy S22 Ultra Hoesje Gouden Bloemen


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy S22 Ultra? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Gouden Bloemen design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Hoesje en heeft twee vakjes voor pasjes en een groter vakje voor briefgeld. Alle zijdes van het hoesje worden bedrukt, hoe uniek is dat? Het hoesje wordt afgesloten met een sluit lipje aan de voorkant. Ontwerp dan zelf een hoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Goud , Zwart |
| Artikelnummer: | SGUBC2022 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632710093 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy S22 Ultra Flip Cover Wereldkaart
Samsung Galaxy S22 Ultra TPU bumper Blokken
Samsung Galaxy S22 Ultra Book Case Polygon Color
Samsung Galaxy S22 Ultra Hoesje maken Paarden

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































