Samsung Galaxy S22 Ultra Stevig Bumper Hoesje Boho Bottle


Dit leuke design met een schip in een fles is voor de echte avonturier of reiziger. Dankzij de tekst âNever stop exploring: Go for itâ word je altijd herinnerd aan het feit dat het volgende avontuur weer op de loer ligt! Dit design staat op een Stevig Bumper Hoesje voor je Samsung Galaxy S22 Ultra. Een TPU Case anti-shock is perfect voor de actieve smartphonegebruiker. Denk aan mensen die veel sporten, reizen of wandelen en net iets meer zekerheid willen als het op hun geliefde telefoon aankomt. Het hoesje biedt stevige bescherming dankzij de opstaande randen. Het hoesje is volledig gemaakt van TPU, een supersterk maar ook licht en flexibel materiaal dat jouw telefoon optimaal beschermt.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Transparant , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | S22UAST |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Bescherming tot 1 meter hoogte |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632720542 |
Vergelijkbare producten
Bookcase Samsung Galaxy S22 Ultra Tulips
Samsung Galaxy S22 Ultra Flip Cover Wereldkaart
Samsung Galaxy S22 Ultra TPU bumper Blokken
Samsung Galaxy S22 Ultra Book Case Polygon Color

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























