Samsung Galaxy S24 Hoesje maken Retro


Voor de mensen die een beetje artistiek zijn, is er deze Samsung Galaxy S24 Hoesje maken met kleuren in een soort van retro stijl. Je gaat een beetje terug in de tijd met deze tpu case in allerlei felle kleuren en vreemde vormen. De opdruk op dit design hoesje is zeer duurzaam en gaat net zo lang mee als de case zelf. De Retro print wordt in ons eigen magazijn op het hoesje gezet, met speciale uv-inkt. De case heeft voldoende uitsparingen, dus je hoeft de telefoon nooit uit dit artistieke design hoesje te halen. De exclusieve TPU case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit hoesje in retro stijl, dat zeer flexibel is, past jouw telefoon altijd in je broekzak.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | S2024TO2 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Geschikt voor MagSafe: | Ja |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720995515564 |
Vergelijkbare producten
Book Case Telefoonhoesje Geschikt voor Samsung Galaxy S24 Wit met Pasjeshouder
Stand Case Hoesje Samsung Galaxy S24 Wit met Pashouder
TPU Back Cover Hoesje voor de Samsung Galaxy S24 Transparant
Anti-shock Back Cover voor de Samsung Galaxy S24 Transparant

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.



































