Samsung Galaxy Tab A9 Plus Hippe Hoes Aztec


Voor de mensen die een beetje artistiek zijn, kunnen we een onderscheidende Samsung Galaxy Tab A9 Plus Hippe Hoes bedrukken met kleuren in een soort retro stijl. Je krijgt bijna een beetje een nostalgisch gevoel bij dit kunstzinnige design hoesje. De opdruk Aztec komt op de bovenzijde van de tablethoesje te staan, die zeer flexibel en praktisch is. Dit leuke hoesje in verschillende kleuren gaat nooit verloren en is net zo duurzaam als het gave patroon. De print wordt in ons eigen magazijn bedrukt. De case heeft alle nodige uitsparingen, zodat je alle knoppen en poorten simpel kunt bedienen. Het hoesje beschermt jouw tablet vooral aan de achterzijde en zijkanten. Deze zijkanten worden overigens niet bedrukt. Met dit leuke hoesje in opvallende kleuren oogt jouw tablet zeer modern maar grijp je toch een beetje terug naar het verleden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Meerkleurig |
| Artikelnummer: | SGTA9P24 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, Siliconenrubber, TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | Samsung Galaxy Tab A9 Plus |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720995978659 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Hip Hoesje Kompas
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Back Case Leopard
Samsung Galaxy Tab A9 Plus Leuke Siliconen Hoes Vuurwerk
Back Cover voor Samsung Galaxy Tab A9 Plus Polygon Red

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.




























