Samsung Galaxy Tab S7FE Print Case Finger Don't Touch My Phone


Ben je op zoek naar een uniek telefoonhoesje voor je Samsung Galaxy Tab S7FE? Dan ben je bij B2C Telecom aan het juiste adres! Speciaal voor jou hebben we dit prachtige Finger DTMP design in onze collectie hoesjes opgenomen. Het design wordt bedrukt op een Print Case en is gemaakt van flexibel rubber. Het design wordt alleen aan de bovenkant van het hoesje bedrukt en de randen blijven transparant. Aan de zijkanten zijn uitsparingen gemaakt waardoor je met gemak alle knoppen en poorten kunt bedienen. Wij adviseren om dit hoesje in combinatie met een screenprotector te gebruiken voor een langere levensduur van je tablet. Ontwerp dan zelf een tablethoesje in ons ontwerpprogramma.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Tablethoesjes |
| Kleur: | Transparant , Zwart |
| Artikelnummer: | SMTS7FEPU |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Geschikt voor apparaat: | Tablet |
| Geschikt voor tabletmodel: | Samsung Galaxy Tab S7 FE, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+ |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 23 mm |
| Verpakkingslengte: | 330 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 245 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 81 g |
| EAN: | 8720632714022 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy Tab S7 FE | S7+ | S8+ Tablet Flip Case Schaatsers
Samsung Galaxy Tab S7 FE | S7+ | S8+ Tablet Cover Blossom Red
Samsung Galaxy Tab S7 FE | S7+ | S8+ Tablet Cover Gouden Bloemen
Samsung Galaxy Tab S7 FE | S7+ | S8+ Leuk Tablet hoesje Marmer Goud

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































