Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Book Wallet Case Wood Blue


Jouw telefoon zal er heel erg van opknappen, van deze Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Book Wallet Case met print van blauw hout. Ziet jouw schutting er zo afgebladderd uit, dan bel je waarschijnlijk snel een schilder. Op deze stand case ziet het blauwe afgebladderde hout er echter fantastisch uit. De case met afgebladderd blauw hout beschikt over een houder voor een pasje zoals een ov-kaart, rijbewijs of creditcard. Dit stand hoesje met print van afgebladderd blauw hout heeft aan de binnenzijde een houder van tpu. Verder is er een handige magnetische sluiting aan de binnenzijde. Dit design hoesje is aan alle zijden bedrukt met afgebladderd blauw hout. Heb jij een ander hoesje met afgebladderde verf op het oog? Bekijk dan onze collectie design hoesjes of ontwerp zelf je eigen hoesje met unieke beelden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | XC6PST |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632708397 |
Vergelijkbare producten
Book Case Telefoonhoesje voor de Galaxy Xcover 6 Pro Wit met Pasjeshouder
Book Case Hoesje Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Wit met Pashouder en Standaard
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Hoesje maken Pauw
TPU Hoesje voor Samsung Galaxy Xcover 6 Pro Polygon Red

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.
































