Silicone Back Case Samsung Galaxy A3 2017 Angel Skull Rood


Altijd al een mysterieus patroon in de vorm van een bandana op een design hoesje willen hebben? Dit stoere Samsung Galaxy A3 2017 Silicone Back Case met het design Angel Skull Red is het ideale kledingstuk voor jouw telefoon. Een bandana is het eenvoudigste middel als je op de motor of de brommer zit en jezelf wilt beschermen tegen wind, opwaaiend stof of fijn zand. Leden van bekende motorclubs dragen dit dan ook graag. Wil jouw telefoon optimaal beschermen tegen opwaaiend stof, zand of andere bedreigingen, dan is dit design hoesje met bandana een zeer goede keus. Deze TPU case wordt alleen aan de bovenkant bedrukt en is zeer flexibel. De randen van het hoesje blijven transparant en worden niet bedrukt. Met dit hoesje past jouw telefoon altijd in je broekzak. Ga voor deze mooie TPU hoes met bandana print.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Rood , Wit |
| Artikelnummer: | TRAN17A3 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Waterbestendig: | Ja |
| Verpakkingshoogte: | 28 mm |
| Verpakkingslengte: | 185 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 127 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 12 g |
| EAN: | 8718894848111 |
Vergelijkbare producten
Samsung Galaxy A3 2017 Telefoonhoesje met Pasjes Pups
Samsung Galaxy A3 2017 Wallet Case met Pasjes Punk Rock
Samsung Galaxy A3 2017 Bookcase Mozaïek
Samsung Galaxy A3 2017 Telefoonhoesje met Pasjes Leopard

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























