Silicone Back Cover Samsung Galaxy A10 Spijkerbroeken


Deze Samsung Galaxy A10 Silicone Back Cover met Spijkerbroeken beschouwen we als een sieraad voor onze collectie. Wij zijn met zân allen helemaal verknocht aan spijkerbroeken. Net zoals Nederlanders niet kunnen zonder een spijkerbroek, zo kan je smartphone eigenlijk niet zonder een leuk hoesje. Dit tpu hoesje met spijkerbroeken past erg goed bij jouw telefoon. Het design hoesje beschermt jouw telefoon vooral aan de achterkant en zijkanten en wordt alleen aan de bovenkant bedrukt. Een tpu case met spijkerbroeken is zeer flexibel en heeft opstaande randen aan de voorzijde. Deze tpu case met spijkerbroeken, die aan de zijkant transparant blijft, is tevens zeer duurzaam. Er zijn spijkerbroeken met wijde pijpen, korte pijpen, met gaten, met knopen, met ritsen of helemaal dicht. Zoân beetje alle varianten zie je terug op deze tpu case.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | TPA10TN |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720091811959 |
Vergelijkbare producten
Book Style Case Samsung Galaxy A10 Boomschors Grijs
Samsung Galaxy A10 Flip Cover Golden Gate Bridge
Samsung Galaxy A10 Telefoonhoesje met Pasjes Vissen
Samsung Galaxy A10 Telefoon Hoesje Batik Oranje

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































