Smart Cover voor Nokia G10 | G20 Zonnebloemen


Een zonnebloem is niet alleen mooi, maar ook nog eens slim. Wist je dat de bloem draait naar de kant waar de zon schijnt? Daarom staat de zonnebloem voor veel mensen symbool voor de zomer. Wat ons betreft schijnt de zon altijd met dit mooie zonnebloemen hoesje voor jouw Nokia G10 | G20. Dit zonnige zonnebloemen design wordt geprint op een Smart Cover waarin je een pasje kwijt kunt. Vouw het hoesje om en zet het horizontaal neer voor als je graag filmpjes op je Nokia G10 | G20 kijkt. De magneten aan de binnenkant zorgen ervoor dat het hoesje dicht blijft in bijv. je tas. Bestel vandaag nog dit Zonnebloemen design hoesje voor je smartphone.
Kenmerken:
- Speciaal op maat gemaakt voor Nokia G10 | G20
- Gemaakt van goede kwaliteit PU-Leer (kunstleer)
- Houder gemaakt van TPU
- Ruimte voor 1 pasje
- Bellen met klep dicht
- Horizontaal neer te zetten
- Binnenkant grijs
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Wit , Geel , Groen |
| Artikelnummer: | G12FST1 |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632706843 |
Vergelijkbare producten
Nokia G20 | G10 TPU Hoesje Polygon Color
Nokia G10 | G20 Hoesje maken Zwarte Kat
Nokia G20 | G10 TPU Hoesje Stars
Nokia G20 | G10 TPU Case Flowers

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























