Sony Xperia 1 IV Telefoon Hoesje Army Dark


Sony Xperia 1 IV Telefoonhoesje met pasjes Army Dark
Als je op zoek bent naar een wat stoerder boekhoesje voor jouw telefoon, dan hoef je niet verder te zoeken. Stoerder dan deze donkere camouflage print wordt het niet! Houd je van het leger? Ook dan is dit Sony Xperia 1 IV hoesje ideaal voor jou. Bovendien kom je met dit smartphone hoesje niks te kort, de camouflage print is namelijk aan alle zijden van het hoesje te zien. Het Telefoon Hoesje is aan alle zijden bedrukt. Hiermee beschermt dit stoere boekhoesje jouw smartphone aan alle kanten. Als je hem per ongeluk een keer laat vallen, is er niets aan de hand. Het magnetische lipje zorgt er bovendien voor dat het boekhoesje dicht blijft tijdens de val, zo is ook jouw scherm optimaal beschermd.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Groen , Bruin , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | X14BCWA |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 3 |
| Type MagSafe: | Geschikt voor MagSafe |
| Draadloos opladen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632709165 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia 1 IV Hoesje Flower Power
Sony Xperia 1 IV Telefoonhoesje met Pasjes Koeienvlekken
Siliconen Hoesje met foto voor Sony Xperia 1 IV Old Skool
Sony Xperia 1 IV Hoesje Nederland

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























