Sony Xperia 10 III Magnet Case Boho Dreamcatcher


Een dromenvanger werd lang geleden al door een indianenvolk in Noord-Amerika gebruikt om nare dromen te weren. Nu nog hangen mensen over de hele wereld dromenvangers boven hun bed. Maar ook op een telefoonhoesje staat zoân boho dreamcatcher heel mooi. Dit mooie design dat bestaat uit een tipi, pijlen en dromenvanger heeft veel verschillende prachtige kleuren. Maar omdat het ontwerp minimalistisch en klein is, is het design toch subtiel te noemen. Dit ontwerp staat op een Magnet Case voor je Sony Xperia 10 III. Dit populaire smartphonehoesje heeft ÊÊn vakje voor een pasje of briefgeld en is aan alle zijden bedrukt. Met de standcase zet je je telefoon gemakkelijk neer, zodat je je handen vrij hebt als je bijvoorbeeld een video wilt kijken. De binnenkant van de standcase is van grijs PU-leer. Dat is fijn, omdat je daardoor niet snel vlekken ziet op je hoesje.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Zwart , Meerkleurig |
| Artikelnummer: | X103FSQ |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632705235 |
Vergelijkbare producten
Hoesje Sony Xperia 10 III Painting Blue
Sony Xperia 10 III Book Case Illusie
Book Cover Sony Xperia 10 III Groen met Pasjeshouder
Sony Xperia 10 III Hoesje Zwart met Pasjeshouder

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.































