Sony Xperia 10 IV Bumper Hoesje Wood Blue

Jouw telefoon zal er heel erg van opknappen, van deze Sony Xperia 10 IV Bumper Hoesje met print van Wood Blue. Ziet jouw schutting er zo afgebladderd uit, dan bel je waarschijnlijk snel een schilder. Op deze tpu case ziet het blauwe afgebladderde hout er echter fantastisch uit. De case met afgebladderd blauw hout is zeer flexibel en past altijd in je broekzak. De hoes met blauw hout heeft opstaande randen aan de voorzijde. Deze tpu case met kleurrijke print van blauw afgebladderd hout is gemaakt van elastisch en onbreekbaar materiaal en is zeer schokbestendig. Heb jij een ander hoesje met afgebladderde verf op het oog? Bekijk dan onze collectie design hoesjes of ontwerp zelf je eigen hoesje met unieke beelden.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw |
| Artikelnummer: | SX102022 |
| Type hoesje: | Back Cover |
| Materiaal: | Siliconen, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 0 |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Achterkant en zijkanten |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632121516 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia 10 IV Bookcase Beton Print
Sony Xperia 10 IV Telefoonhoesje met Pasjes Luipaard
Sony Xperia 10 IV Leuk Hoesje Giraffe
Sony Xperia 10 IV Telefoonhoesje met Pasjes Leeuw

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























