Sony Xperia 5 III Hoesje maken Olifanten


Dit hoesje is zo sterk als een olifant. Dat is goed nieuws, want jouw telefoon heeft een zeer goede bescherming nodig. Dat krijg je met dit design hoesje met print van Olifanten. De Afrikaanse olifant, het allergrootste landdier ter wereld, heeft waarschijnlijk het meest te lijden gehad van stroperij om het ivoor. Deze dieren verdienen dus een goede bescherming, net als jouw smartphone. Met een Sony Xperia 5 III Hoesje maken met olifant erop krijg je dit zeker voor elkaar. De stand case beschermt alle zijden van je telefoon en heeft aan de binnenzijde een vakje waarin je een pasje kunt opbergen. De sterke olifant komt zeer goed tot zijn recht op deze case, die aan de binnenkant een houder heeft van tpu. Ook de magneet aan de binnenkant is zeer handig. Alle zijden van de case worden bedrukt met olifanten.
| Merk: | B2Ctelecom |
| Type: | Hoesjes |
| Kleur: | Blauw , Oranje , Grijs |
| Artikelnummer: | P523GCZ |
| Type hoesje: | Book Case |
| Materiaal: | Kunstleer, TPU |
| Personage: | Geen personage |
| Sportteam: | Geen sportclub |
| Geschikt voor apparaat: | Smartphone |
| Geschikt voor aantal pasjes: | 1 |
| Regelbare standen: | Ja |
| Mate van valbescherming: | Geen extra valbescherming |
| Type bescherming: | Volledig toestel |
| Verpakkingshoogte: | 27 mm |
| Verpakkingslengte: | 188 mm |
| Verpakkingsbreedte: | 129 mm |
| Verpakkingsgewicht: | 30 g |
| EAN: | 8720632128591 |
Vergelijkbare producten
Sony Xperia 5 III Bookcase Cirkels en Vlinders
Sony Xperia 5 III Standcase Tiles Color
Sony Xperia 5 III Flip Style Cover Macarons
Sony Xperia 5III Telefoonhoesje met Pasjes Krokodillenprint

Hey ondernemer
Zakelijke bestelling?
Ben je ondernemer en wil je grotere aantallen of gepersonaliseerde hoesjes bestellen?
Klik hieronder en vraag direct een zakelijk account aan.






























